HakkımızdaToptan yaş gıda sektöründeki firmamız ZENGİN MEYVE 1967 yılında memleketi KONYA dan gelerek henüz 12 yaşındayken İstanbul Suadiyedeki meşhur PALABIYIK manavında çıraklık yapmaya başlayarak iş hayatına atılan merhum HAMZA ZENGİN tarafından 1990 yılında İstanbul Anadolu yakası yaş sebze meyve halinde ticari faaliyetlerine başlamıştır.


Hali hazırda ZENGİN MEYVE ikinci kuşak yöneticileriyle kurucusundan devraldığı çeyrek asrın verdiği bilgi ve tecrübenin ışığında İstanbul Ataşehir Toptancı Hal kompleksinde A'dan Z'ye sebze meyve ve doğal ürünlerin ev dışı tüketime yönelik alım satım tedarik ve lojistik hizmetini vermektedir.

Firmamızın en önemli fonksiyonu, ülkemizin dört bir köşesinden üreticiler tarafından gönderilen yaş sebze ve meyvelerin toptan satışı için büyük bir pazar rolü oynayan hallerde üreticiyle tüketiciler arasında köprü görevini üstlenmiş olmasıdır.


Zengin Meyve Kaliteli hizmet anlayışıyla faliyetlerine devam ederek geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en
kısa sürede maksimum kalitede çözümler sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bütün ürünler günlük, taze ve Türk gıda kodeksine uygundur. Ayrıca ambalajlı ürünlerimiz Tarım Bakanlığı izinlerine sahiptir.


Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum/firma da bizim bir çözüm ortağımızdır.
Yaş gıdanın bir ihtiyaç olduğu kadar bir lezzet anlamına da geldiğini bilen firmamız personeli özenle ve güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi daima ön planda tutmaktadır ve tutmaya devam edecektir.


Eski Fotoğraflar